Kalorikus rendszerkezelő

Nyíregyháza

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Kalorikus rendszerkezelő

Nyíregyháza

A Nyíregyházi Erőmű a Veolia Energia cégcsoport tagja kalorikus rendszerkezelő pozícióba, teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra munkatársat keres.

    • A nyíregyházi erőmű kalorikus gépeinek (beleértve a kombinált ciklusú erőműveket) és segédberendezéseinek üzemeltetése, ellenőrzése, biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
    • Vízüzemi berendezések, folyamatok távfelügyeleti és helyszíni ellenőrzése, szükség szerinti beavatkozása
    • A berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások jelentése, kisebb hibajavítások, karbantartások elvégzése
    • Külső vállalkozó által végzett karbantartási, szerelési, bővítési munkák, ellenőrzése, figyelemmel kisérése, munkaterület átadása, átvétele
    • Adatok elektronikus és papíralapú rögzítése, üzemnapló vezetése
Követelmények
    • Érettségi/műszaki technikum
    • 12 órás, folyamatos munkarend vállalása
    • Felhasználó szintű számítógépes ismeret, MS Office ismeretek (excel)
    • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
    • Szükséges tanfolyamokon, képzéseken való eredményes részvétel tanulmányi szerződés kötésével
    • B kategóriás jogosítvány
Előnyök
    • Kazángépész végzettség
    • Turbinagépész végzettség
    • Gázturbinagépész végzettség
    • Villanyszerelő és villamosmű kezelői végzettség
    • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
    • Tűzvédelmi szakvizsga megléte/érvényessége
Amit mi biztosítunk
    • Stabil munkahely
    • Azonnali munkakezdési lehetőség
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • Szükséges szakmai továbbképzések
    • Munkába járás támogatása
    • Műszakpótlék
    • Minden hónapban pontos fizetés
    • Munkaruha biztosítása
Munkavégzés helye

Nyíregyháza

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra