Kontrolling vezető

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Kontrolling vezető

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. Kontrolling vezető pozícióba keres munkatársat.

Feladata

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • koordinálja a havi és rendszeres anyavállalati riportok, prezentációk összeállítását,
  • 5 fős csapatot irányít,
  • felügyeli a tervezési feladatok, éves terv és tervaktualizálások határidőben és pontosan történő teljesítését,
  • részt vesz az éves és középtávú tervek elkészítésében és aktualizálásában,
  • akvizíciós projektek, üzleti fejlesztések pénzügyi támogatását végzi, továbbá üzleti modelleket készít,
  • elvégzi a szükséges adatszolgáltatások az anyavállalat és régió központ felé,
  • kapcsolatot tart az anyavállalat társosztályaival és leányvállalataival,
  • rendszeres és ad hoc riportok készít.
Követelmények

Nálunk a helye, ha:

  • felsőfokú végzettséggel (preferáltan közgazdasági/pénzügyi területen), és minimum 3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik vezetői pozícióban,
  • rendelkezik IFRS tudással és számviteli ismeretekkel,
  • gazdasági angol szaknyelvi tárgyalóképes ismerettel rendelkezik,
  • talpraesett, terhelhető, vezető személyiségnek tartja magát,
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete (Excel, PPT),
  • kiemelkedő logikai és elemző képességgel rendelkezik,
  • önálló és precíz munkavégzés jellemzi munkáját.
Amit mi biztosítunk

Amit ajánlunk:

  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • fiatalos irodai környezetet,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • versenyképes fizetést, prémiumot, gépkocsi használatot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően).
Egyéb információk

Munkavégzés helye:

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében.

Bruttó bérigényét kérjük, feltétlenül tüntesse fel jelentkezése során!

Munkavégzés helye

Budaörs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra